SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 090 000 €
(11 354 € / m²)
Prodaja
3
1
96 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba3
stan96 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Cannes Palm Beach, renovated 96 m2 apartment in secure estate Located within a private and secure domain, just steps from the Palm Beach beaches and ...

Ostalo
Dob ponude: 243dana
Ažurirano: 43dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu