SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 490 000 €
(31 727 € / m²)
Prodaja
4
1
110 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba4
stan110 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Discover this stunning 110 m2 through-apartment, located on the 6thfloor of a prestigious residence with a concierge, on the famous Croisette. Fully r...

Ostalo
Dob ponude: 308dana
Ažurirano: 298dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu