SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 150 000 €
(7 188 € / m²)
Prodaja
4
1
160 m²
Place du 18 Juin, Cannes

spavaća soba4
stan160 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Ideal location for this apartment in a residence listed as one of Cannes' historic monuments, a private mansion in absolute calm, just 5 minutes' walk...

Ostalo
Dob ponude: 309dana
Ažurirano: 300dana

Lokaliteti

Place du 18 Juin, Cannes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu