SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
263 000 €
(3 131 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Chemin des Salles, Cagnes-sur-Mer

spavaća soba4
stan84 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Bienvenue dans cet élégant appartement traversant de 4 pièces situé au cœur du quartier prisé de la Gare à Cagnes-sur-Mer. Niché au 4ᵉ étage d'une cop...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Chemin des Salles, Cagnes-sur-Mer
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu