Popis ponuda
6
6
6
239 000 €
(2 656 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Impasse des Marguerites, Caen
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
90 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Situé à proximité immédiate des commerces et du centre-ville, cet appartement de 90 m2 avec balcon offre un cadre de vie calme et très lumineux. Le...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
13dana
Ažurirano:
13dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Impasse des Marguerites, Caen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
l'Adresse - Agence Immobilière Caennaise - l'Adresse - Agence Caen Ouest