SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 250 €
(2 588 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Impasse des Marguerites, Caen

spavaća soba4
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

En exclusivité, découvrez ce bel appartement lumineux de 4 pièces, idéalement situé dans le quartier recherché de Venoix. Situé au 4e et dernier étag...

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Impasse des Marguerites, Caen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Agence Immobilière Caennaise - l'Adresse - Agence Caen Ouest

Slični oglasi

Slično u inozemstvu