SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
118 600 €
(3 205 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Impasse des Marguerites, Caen

spavaća soba2
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

CAEN LMNP 5,4% Bail 2033 Loyers sécurisésInvestissement locatif en résidence seniors exploitée par DomusVi (Les Templitudes).Prix : 118 600 € Lo...

Ostalo
Dob ponude: 165dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Impasse des Marguerites, Caen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence Centrale. Conseil Immobilier. Tours. Fondettes. Luynes.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu