SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
420 346 €
(3 284 € / m²)
Prodaja
5
1
128 m²
Impasse des Marguerites, Caen

spavaća soba5
stan128 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'agence immobilière ENTREZCHEZVOUS COM, Honoraires très RÉDUITS à 2.9 %*, vous propose à la vente, en centre-ville de CAEN, quartier Saint-Jean, proc...

Ostalo
Dob ponude: 343dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Impasse des Marguerites, Caen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ENTREZCHEZVOUS.COM

Slični oglasi

Slično u inozemstvu