SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 000 €
(2 830 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Residence Via Domitia, Cabestany

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Réf: J1091 - VOTRE FUTURE RESIDENCE LA PINEA A CABESTANY APPARTEMENT NEUF AU COEUR DU VILLAGE EN EXCLUSIVITE Découvrez nos appartements avec un emplac...

Ostalo
Dob ponude: 133dana
Ažurirano: 57dana

Lokaliteti

Residence Via Domitia, Cabestany
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Cabestany - l'Adresse Cabestany

Slični oglasi

Slično u inozemstvu