SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
545 000 €
(4 504 € / m²)
Prodaja
4
1
121 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spavaća soba4
stan121 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Justine Loudiere vous propose: A vendre superbe appartement rénové T4 de 121 m² au cOEur historique de Bordeaux avec ascenseur, gardien e...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu