SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
266 000 €
(6 650 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Diane Truchasson vous propose: Chartrons · T2 40 m² · Terrasse 13 m² privative · Immeuble ancien· ExclusivitéCertains appartements se vis...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu