SUPA24
Dnevni boravak; pogled, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil
Dnevni boravak
Dnevni boravak
842 000 €
(3 827 € / m²)
Prodaja
5
1
220 m²
Cours du Maréchal Foch, Bordeaux

spavaća soba5
stan220 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

يقع هذا العقار المدرج في المثلث الذهبي، بالقرب من الكوينكونس والساحة العامة، وهو معروض حصرياً كملكية عارية كجزء من استثمار استراتيجي وآمن. يحتفظ المال...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetlo

Električni
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 81dana

Lokaliteti

Cours du Maréchal Foch, Bordeaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Bordeaux

Slični oglasi

Slično u inozemstvu