SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
233 700 €
(3 831 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Impasse Saint-Amand, Bordeaux

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusivité CABINET BEDIN - CAUDERAN STEHELIN. Appartement idéalement situé au pied de la Ligne G avec accès direct à Bordeaux centre et à la gare. A ...

Ostalo
Dob ponude: 100dana
Ažurirano: 40dana

Lokaliteti

Impasse Saint-Amand, Bordeaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

S.A.S. CABINET BEDIN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu