SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
176 000 €
(3 911 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Quentin Pelletane vous propose: Quentin Pelletane, vous présente à la vente cet appartement dans le secteur de Saint Michel.La visite vi...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakDrveni podVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 107dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu