SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
338 800 €
(4 132 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

spavaća soba4
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusivité CABINET BEDIN - Bordeaux St Michel : Appartement de charme T3. Situé au cœur du centre historique de Bordeaux, au 2ème étage d’un élégant ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviDrveni podOtvoreni dnevni boravakZaseban wc

Ostalo
Dob ponude: 110dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

S.A.S. CABINET BEDIN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu