SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
447 000 €
(4 382 € / m²)
Prodaja
4
1
102 m²
Place Pey Berland, Bordeaux

spavaća soba4
stan102 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

تقع هذه الشقة الساحرة التي تبلغ مساحتها 136 متر مربع (102 متر مربع كاريز) والمكونة من طابقين بين ساحة بي بيرلاند والأرصفة، في الطابق العلوي من مبنى حج...

Ostalo
Dob ponude: 257dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Place Pey Berland, Bordeaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Bordeaux

Slični oglasi

Slično u inozemstvu