SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
69 900 €
(1 997 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Rue de l'Église, Bondeval

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement 2 pièces de 36 m² au cœur de Bondeval – Cadre de campagne idéal Situé au 1er étage d’une petite copropriété, cet appartement de 36 m² b...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rue de l'Église, Bondeval
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CONNECT CENTER HAUTE SAONE - ENDIE IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu