SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
155 000 €
(2 279 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Avenue du Général Leclerc, Boissy-Saint-Léger

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Thérence Hardy vous propose: Situé à Boissy-Saint-Léger, à 5 minutes en voiture du centre-ville et de ses commerces, cet appartement béné...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Avenue du Général Leclerc, Boissy-Saint-Léger
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu