SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 400 €
(4 171 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Allée du Héron, Bois-d'Arcy

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bois d'Arcy centre ville - Proche des bus, des écoles et des commerces. Sur un palier unique, Appartement 3 pièces en dernier étage en très bon état o...

Električni
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Allée du Héron, Bois-d'Arcy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Bois-d'Arcy - l'Adresse Bois-d'Arcy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu