SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 280 €
(3 163 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Rue du Mont-Blanc, Boëge

spavaća soba2
stan63 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

En Exclusivité au Centre de Boêge un Appartement T1 BIS Duplex au dernier étage d'une copropriété d'une surface habitable de 63.47 m2 dont 45 m2 ( loi...

Električni
Dob ponude: 107dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Rue du Mont-Blanc, Boëge
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Vallée Verte Immobilier - Habère-lullin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu