SUPA24
129 000 €
(3 308 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Baya Houacine vous propose: Zéro travaux ..À 150 m de la station du tramway 'Libération'Photos sur demande ...Charmant deux pièces avec b...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu