SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
194 000 €
(2 853 € / m²)
Prodaja
4
1
68 m²
Rue Prosper Ferradou, Blagnac

spavaća soba4
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Votre agence a le plaisir de vous proposer à la vente ce charmant appartement 4 pièces d'environ 70 m2, idéalement agencé et lumineux. Il se compose d...

Toplinska pumpa
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Prosper Ferradou, Blagnac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Claire B immobilier - l'Adresse - Claire B immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu