Popis ponuda
12
12
12
260 000 €
(3 250 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Avenue de la Libération, Biganos
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
80 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
iad France - Rania Hamani vous propose: Duplex de 80m² avec Jardin et Garage à BiganosCe charmant duplex offrant 80m² de confort sur deux ni...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
332dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenue de la Libération, Biganos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.