SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 395 000 €
(11 160 € / m²)
Prodaja
4
1
125 m²
Rue de la Roseraie, Bidart

spavaća soba4
stan125 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

BIDART/BIARRITZ Ilbarritz, in a small recent residence on the top floor, very beautiful crossing apartment of 125 m2 in perfect condition. Fully equip...

Ostalo
Dob ponude: 86dana
Ažurirano: 86dana

Lokaliteti

Rue de la Roseraie, Bidart
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PUYO IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu