SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
348 000 €
(7 404 € / m²)
Prodaja
3
1
47 m²
Avenue du Parc Bon Air, Biarritz

spavaća soba3
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In the heart of Saint-Charles, just a stone's throw from shops and the Grande Plage, this apartment is located in a secure residence with a caretaker ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenue du Parc Bon Air, Biarritz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CARRE OUEST

Slični oglasi

Slično u inozemstvu