SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
526 316 €
(7 112 € / m²)
Prodaja
4
1
74 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz

spavaća soba4
stan74 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé au coeur des docks vibrants de La Négresse à Biarritz, cet appartement mansardé singulier déploie une généreuse surface utile de 120 m2. Il inca...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenue Édouard VII, Biarritz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Biarritz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu