SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
290 000 €
(6 444 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Avenue du Lac Marion, Biarritz

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXCLUSIVITY - Just a few steps from Lake Mouriscot, in a sought-after and preserved environment in Biarritz, this T2 type apartment is located on the ...

Ostalo
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenue du Lac Marion, Biarritz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ACHETER DU NEUF

Slični oglasi

Slično u inozemstvu