Popis ponuda
4
4
220 000 €
(7 857 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
28 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Avenue de la Reine Nathalie, T1 bis 28 m2 en exposition sud, au calme, cuisine séparée, 1er étage,libre de toute location
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
24dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenue Édouard VII, Biarritz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.