SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
254 000 €
(7 938 € / m²)
Prodaja
2
1
32 m²
Avenue Édouard VII, Biarritz

spavaća soba2
stan32 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé sur la prestigieuse avenue de l'Impératrice à Biarritz, cet appartement 2 pièces prend place au sein d'une élégante résidence de cara...

Plin
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Avenue Édouard VII, Biarritz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Ustaritz - l'Adresse Ustaritz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu