SUPA24
690 000 €
(16 829 € / m²)
Prodaja
3
1
41 m²
Espace Bellevue, Biarritz

spavaća soba3
stan41 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Wir öffnen Ihnen die Türen zu dieser schönen Zweizimmerwohnung (41m2), die sich im Herzen einer luxuriösen Residenz mit Aufzug und Hausmeister befinde...

Ostalo
Dob ponude: 415dana
Ažurirano: 415dana

Lokaliteti

Espace Bellevue, Biarritz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Michaël Zingraf Biarritz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu