SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
80 000 €
(1 250 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Rue Roger Rouan, Béziers

spavaća soba3
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à Béziers, secteur av Joffre à 2 pas des allées paul riquet et 5 min de la gare de Béziers.
Appartement T3 - 64 m² au sol soit 58 m² en loi carr...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcBojlerNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Rue Roger Rouan, Béziers
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Propriétés Privées

Slični oglasi

Slično u inozemstvu