SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
795 000 €
(3 614 € / m²)
Prodaja
6+
1
220 m²
Allées Paul Riquet, Béziers

spavaća soba6+
stan220 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Emplacement prisé à Béziers, rue calme entre l'Hôtel de Ville et la cathédrale : ce remarquable appartement au 1er étage (220 m2) occupe un hôtel part...

Plin
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Allées Paul Riquet, Béziers
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selection Habitat - SELECTION HABITAT BEZIERS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu