SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
128 000 €
(1 347 € / m²)
Prodaja
5
1
95 m²
Route de Besançon, Beure

spavaća soba5
stan95 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Je vous propose cet appartement sur la commune de Beure aux portes de Besancon dans une maison individuelle. Pas de Syndic de copro. Actuellement comp...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Route de Besançon, Beure
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Nicolas DAVID

Slični oglasi

Slično u inozemstvu