SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
200 000 €
(3 175 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue Albert Lailhacar, Bègles

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

[BEGLES] En exclusivité à Bègles, appartement 3 pièces lumineux de 63 m2 avec un grand balcon et une place de parking. Une agréable pièce de vie o...

Električni
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Rue Albert Lailhacar, Bègles
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Bègles - Villenave-d'Ornon - l'Adresse Bègles - Villenave-d'Ornon

Slični oglasi

Slično u inozemstvu