SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
63 000 €
(768 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Chemin Joli Cantel, Bédarieux

spavaća soba4
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

BELLE AFFAIRE pour cet appartement en centre ville de BEDARIEUX proche des différentes commodité, spacieux et lumineux d'environ 80m2 au 2ème étage d'...

Električni
Dob ponude: 135dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Chemin Joli Cantel, Bédarieux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Viagence Cévennes - l'Adresse - Viagence Cévennes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu