SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
68 000 €
(1 259 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Rue du Docteur Gérard, Beauvais

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Fedel Denis vous propose: Un appartement au 3e étage situé dans la résidence Bel Air, comprenant : entrée, cuisine, un séjour, un dégagem...

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Rue du Docteur Gérard, Beauvais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu