SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
680 000 €
(4 658 € / m²)
Prodaja
6+
1
146 m²
Ruelle Berthet, Beaune

spavaća soba6+
stan146 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Very beautiful character apartment, located in the historic center of Beaune. This apartment features spacious volumes with 4 bedrooms and 4 bathrooms...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 56dana

Lokaliteti

Ruelle Berthet, Beaune
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BURGUNDY HOME & SERVICES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu