SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 150 000 €
(15 248 € / m²)
Prodaja
2
1
141 m²
Rue Charles II Comté de Provence, Beaulieu-sur-Mer

spavaća soba2
stan141 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Diese große Wohnung von 141 m² befindet sich in einer neuen Residenz (2011 gebaut) im Zentrum von Beaulieu-sur-Mer, die eine ausgezeichnete Lebensqual...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaZaseban wcKat

Električni
Dob ponude: 265dana
Ažurirano: 265dana

Lokaliteti

Rue Charles II Comté de Provence, Beaulieu-sur-Mer
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Saint-Jean-Cap-Ferrat

Slični oglasi

Slično u inozemstvu