SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
255 000 €
(2 931 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Rond-Point de la Chasse, Beauchamp

spavaća soba4
stan87 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Selena Serrano vous propose: BEAUCHAMP // RESIDENCE DES MARRONIERS // APPARTEMENT T4Cet appartement de 4 pièces, situé dans une résidence...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rond-Point de la Chasse, Beauchamp
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu