SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
787 500 €
(6 105 € / m²)
Prodaja
4
1
129 m²
Chemin de Mousserolles, Bayonne

spavaća soba4
stan129 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In a beautifully maintained building located on a high floor, a splendid charming apartment consisting of: a spacious living room/kitchen equipped and...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Chemin de Mousserolles, Bayonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CARRE OUEST

Slični oglasi

Slično u inozemstvu