SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
125 000 €
(2 232 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue Reiber, Barr

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez cet appartement en duplex de 3 pièces, d'une surface Carrez de 56 m² (89 m² au sol), niché au premier étage d'une copropriété intime de deux...

Plin
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rue Reiber, Barr
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu