SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 540 000 €
(11 407 € / m²)
Prodaja
4
1
135 m²
Boulevard de Marseille, Bandol

spavaća soba4
stan135 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

John Taylor Sanary / Bandol is pleased to present this superb top-floor apartment, located in a high-end residence with lift, offering open sea views,...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledTerasaZasebna kuhinjaZaseban wcHodnikKatNužna renovacija

Električni
Dob ponude: 145dana
Ažurirano: 142dana

Lokaliteti

Boulevard de Marseille, Bandol
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Sanary-sur-Mer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu