SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
630 000 €
(5 040 € / m²)
Prodaja
3
1
125 m²
Rue de la République, Baillargues

spavaća soba3
stan125 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Penelope Stoker vous propose: Dernière opportunité - Appartement T3 d'exception au coeur de Baillargues - Terrasse et parkingsDans un env...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue de la République, Baillargues
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu