SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
799 000 €
(7 757 € / m²)
Prodaja
3
2+
103 m²
Route de Fréjus, Bagnols-en-Forêt

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Are you looking to buy an apartment for sale with a sea view and a rooftop terrace in Fréjus? We invite you to discover this bright 4-room apartment o...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledTerasaZaseban wcOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 106dana
Ažurirano: 106dana

Lokaliteti

Route de Fréjus, Bagnols-en-Forêt
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu