SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
137 500 €
(1 563 € / m²)
Prodaja
4
1
88 m²
Avenue du Languedoc, Azille

spavaća soba4
stan88 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Vous etes amoureux de la pierre et des poutres ? Vous souhaitez disposez d'un bel espace de vie (Salon,Séjour et Cuisine de 58m2) équipé d'un poele à ...

Ostalo
Dob ponude: 123dana
Ažurirano: 123dana

Lokaliteti

Avenue du Languedoc, Azille
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ENDIE IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu