SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
230 000 €
(2 771 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Rue Gaspard Astrié, Ax-les-Thermes

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Venez découvrir ce magnifique appartement de 4 pièces situé au cœur d'Ax-les-Thermes, offrant un espace de vie de 83 m² et un total au sol de 103 m². ...

Električni
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Rue Gaspard Astrié, Ax-les-Thermes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu