SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
175 000 €
(3 125 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue Rémy Dumoncel, Avon

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Béatrice De Amorim vous propose: (SECTEUR FONTAINEBLEAU) COMMUNE D'AVON - AVON VILLAGEAu sein d'une petite copropriété ancienne, avec fai...

Ostalo
Dob ponude: 64dana
Ažurirano: 43dana

Lokaliteti

Rue Rémy Dumoncel, Avon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu