SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
171 000 €
(2 803 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Rue Flammarion, Avignon

spavaća soba2
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A26250FK84 - Avignon extra-muros. Located in the first ring road, just in front of the ramparts, on the 1st floor of a quiet, sought-after residence. ...

Ostalo
Dob ponude: 496dana
Ažurirano: 495dana

Lokaliteti

Rue Flammarion, Avignon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu