SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
109 900 €
(1 665 € / m²)
Prodaja
4
1
66 m²
Rue Flammarion, Avignon

spavaća soba4
stan66 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au 3ᵉ étage d'une résidence sécurisée et arborée, ce bel appartement de 4 pièces développe 66 m2 Carrez et bénéficie d'un balcon d'environ 3 m2....

Plin
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Flammarion, Avignon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu