SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(1 710 € / m²)
Prodaja
5
1
93 m²
Rue Flammarion, Avignon

spavaća soba5
stan93 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Virginia Houssin vous propose: À Avignon, dans le secteur de l’hôpital, découvrez cet appartement rénové de 5 pièces situé au 1er étage d...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Flammarion, Avignon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu